OTK Skrzatow o Puchar KT ROYAL

20140805_144305W dniach 3-6.08.2014 na kortach naszego klubu odbyl się turniej OTK Skrzatow (do lat 12) . Udzial wzięło ponad 40 dzieci z całej Polski . Sponsorami turnieju byli Urząd Miasta Zielonej Góry , firma KARAT , firma MASA oraz Lubuski Związek Tenisa Ziemnego . Firma MASA oddala na czas turnieju samochody marki Suzuki , którymi zawodnicy byli wozeni z kortow przy Mrowisku na osrodek w Jedrzychowie . Wielkie podziekowania dla Pana Piotra z Pizzerni Pi , ktory „wykarmil” w trakcie turnieju zawodnikow i rodziców . Chociaz pogoda nie dopisala , w trzy dni trzy oberwania chmur,  turniej się  do konca . A bylo nieciekawie . I tak , gra pojedyncza skrzatow : I m-cm-ce Kusiewicz Piotr – KKKS Krakow , II m-m-ce Politowicz Marcel Grunwald Poznan , III m-ce Kuzniar  Jan – ST Smecz Żary , Stokowski Patryk Sporteum W-wa . Gra pojedyncza skrzatek : I m-ce Weronika Ejsmond ST RP Sport Olsztyn , II m-ce Ada Krajewska STT Szczecinek , III m-ce Alicja Niedzwienska  KKKS Krakow , Julia Czarnecka AT Promaster Szczecin . Debel skrzatek I m-ce Krajewska Ada , Niedzwienska Alicja , II m-ce Ejsmond Weronika , Peruga Natalia . Debel skrzatow I m-ce Dzudzewicz Norbert , Politowicz Marcel , II m-ce Stokowski Patryk , Tomanski Karol

Leave a Reply

CAPTCHA *