• OTK KiM o PUCHAR KLUBU TENISOWEGO ROYAL 13-15.03.2021

    I miejsce kat Kobiety – Alicja Formella
    II miejsce kat Kobiety – Justyna Jodłowska
    I miejsce kat Mężczyzni – Piotr Pawlak
    II miejsce kat Mężczyzni – MATT Terczyński
  • ZWYCIĘZCY HALOWYCH DEBLOWYCH MISTRZOSTW ZIELONEJ GÓRY o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

    I miejsce Rafał Głód i Przemek Wadara

    II miejsce Klaudia Wróbel i Irek Pawlak

  • Untitled Post

  • OTK KiM o Puchar Prezesa BHPEX

    Cała fotorelacja z turnieju w zakładce Galeria

    WYNIKI TURNIEJU :

    KOBIETY
    Grupa A: Lipiec – Rogozińska-Dzik 5:7, 6:3, 10:5; Formella – Wróbel 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Wróbel 6:0, 6:1; Lipiec – Formella 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik – Formella 6:2, 6:1; Lipiec – Wróbel 6:1, 6:0; kolejność: 1. Lipiec 3 wygrane, 2. Rogozińska-Dzik 2, 3. Formella 1, 4. Wróbel 0.
    Grupa B: Świerczyńska – Frankowska 6:4, 6:2; Turczuk – Jankowska 6:4, 7:6 (4); Świerczyńska – Turczuk 6:0, 6:1; Frankowska – Jankowska 6:2, 7:5; Świerczyńska – Jankowska 6:0, 6:0; Frankowska – Turczuk 6:2, 6:2; kolejność: 1. Świerczyńska 3 wygrane, 2. Frankowska 2, 3. Turczuk 1, 4. Jankowska 0.
    Grupa C: Ewald – Rutkowska 6:3, 6:4; Koralnik – Zaremba 6:2, 6:1; Rutkowska – Koralnik 6:4, 6:2; Ewald – Zaremba 7:5, 6:0; Rutkowska – Zaremba 6:2, 6:0; Ewald – Koralnik 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Ewald 3 wygrane, 2. Rutkowska 2, 3. Koralnik 1, 4. Zaremba 0.
    Grupa D: Jodłowska – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Jodłowska – Kasprzak 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; Jaśkiewicz – Jodłowska 6:2, 6:0; Kasprzak – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:1; kolejność: 1. Jaśkiewicz 3 wygrane, 2. Jodłowska 2, 3. Kasprzak 1, 4. Kołowrotkiewicz 0.
    Ćwierćfinały: Rutkowska – Lipiec 6:3, 6:3; Jaśkiewicz – Frankowska 6:2, 4:6, 10:7; Ewald – Jodłowska 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik 6:2, 6:1.
    Półfinały: Rutkowska – Jaśkiewicz 6:4, 7:6 (4); Ewald – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:2.
    Finał: Ewald – Rutkowska 3:0 i krecz Wiktorii.

    MĘŻCZYŹNI
    Grupa A: Nazaruk – Kuś 6:1, 6:1; Bronka – Kułakowski 7:6 (0), 6:2; Nazaruk – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Kuś 6:1, 6:3; Kuś – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Nazaruk 7:6 (7), 6:2; kolejność: 1. Bronka 3 wygrane, 2. Nazaruk 2, 3. Kuś 1, 4. Kułakowski 0.
    Grupa B: Bojarski – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Szczap 6:3, 6:1; Bojarski – Szczap 6:0, 6:4; Politowicz – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Bojarski 6:7 (5), 6:4, 10:7; Szczap – Machocki 6:0, 6:2; kolejność: 1. Politowicz 3 wygrane, 2. Bojarski 2, 3. Szczap 1, 4. Machocki 0.
    Grupa C: Orlikowski – Sikharulidze 6:3, 6:4; Terczyński – Pawlak 6:2, 6:3; Orlikowski – Pawlak 6:1, 6:3; Sikharulidze – Terczyński 4:6, 6:4, 10:5; Pawlak – Sikharulidze 7:6 (5), 6:4; Orlikowski – Terczyński 6:2, 6:4; kolejność: 1. Orlikowski 3 wygrane, 2. Terczyński 1, 3. Pawlak 1, 4. Sikharulidze 1.
    Grupa D: Szajrych – Bojko 6:1, 6:3; Szmyr – Kielan 7:6 (5), 6:2; Szajrych – Szmyr 6:1, 7:5; Kielan – Bojko 6:2, 6:3; Szajrych – Kielan 7:5, 6:3; Szmyr – Bojko 6:3, 6:1; kolejność: 1. Szajrych 3 wygrane, 2. Szmyr 2, 3. Kielan 1, 4. Bojko 0.
    Ćwierćfinały: Terczyński – Bronka 6:3, 5:7, 13:11; Szajrych – Nazaruk walkower; Orlikowski – Bojarski 6:1, 6:4; Politowicz – Szmyr 7:5, 6:1.
    Półfinały: Szajrych – Terczyński 6:0, 6:4; Orlikowski – Politowicz 6:2, 6:2.
    Finał: Szajrych – Orlikowski 6:3, 6:4.

    https://www.pzt.pl/3_154_11138/ogolnopolski-turniej-w-zielonej-gorze.aspx

  • Halowe Deblowe Mistrzostwa Zielonej Góry – turniej II

    Mistrzami drugiego turnieju zostali Pawlak Ireneusz i Banaszek Grzegorz

    W finale pokonali Wielgosz Marcin i Wdara Przemysław

    Fotorelacja z turnieju w galerii

  • Untitled Post

  • HALOWE DEBLOWE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY 2020/21 tur nr 1 o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

    15.12.21 zakńczył się turniej nr 1 . Na starcie stanęło 24 zawodników . Najlepszymi okazali się Artur Ostapiuk i Grzegorz Banaszek . Drugie miejsce zajeli Wojciech Nieśpiał i Adrian Najbor . Fotorelacja w galerii

  • DEBLOWE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY 2020 – I turniej

    Pierwszy turniej z serii Deblowe Mistrzostwa Zielonej Góry 2020 za nami . Zawody wygrali : Przemysław Wodara z Arturem Ostapiukiem , którzy w finale pokonali Klaudię Wróbel i Jerzego Sterniczuka 6/4 7/6. Następny turniej 25.07.2020

  • Untitled Post

    UWAGA ZAWODNICY AMATORZY !!!
    POMAŁU ZBLIŻAMY SIĘ DO NASTĘPNEGO SEZONU LETNIEGO . JAK CO ROKU RUSZAMY Z LETNIĄ LIGĄ
    TENISOWĄ ROYAL 2020 .
    ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZAPISYWANIA SIĘ A DOTYCHCZASOWYCH LIGOWICZÓW O POTWIERDZENIE UDZIAŁU W TEGOROCZNYCH ROZGRYWKACH .
    KONTAKT TEL. 603584488
    MAIL NASTASE@O2.PL
    JESZCZE RAZ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
    NIEDŁUGO WIĘCEJ O LIDZE I INFO
    www.klubtenisowy-royal.pl

  • IV turniej SULEWSKI CUP – GRAND PRIX ZIELONEJ GÓRY

    W dniach 20 – 21.07 odbył się kolejny IV turniej z serii Sulewski Cup .

    W kategorii KOBIETY OPEN I m-ce zajęła CHOCIMKO BOŻENA , II m-ce AGATA CZARKOWSKA

    III m-ce MAŁGORZATA DMOWSKA

    W kategorii Mężczyżni OPEN : I m-ce SZYMCZAK PAWEŁ , II m-ce CHOCIMKO MICHAŁ

    W kategorii Mężczyżni 40+ : I m-ce TOMKOW WOJCIECH , II m-ce  GŁADYSZAK ROBERT

    W Mężczyżni kategorii 60+ : I m-ce SOLTMANN ADAM , II m-ce LEWANDOWSKI ANTONI

    NASTĘPNY V TURNIEJ Z CYKLU SULEWSKI CUP GRAND PRIX ZIELONEJ GÓRY
    17-18.08.2019
    SERDECZNIE ZAPRASZAMY
    KLUB TENISOWY ROYAL