• DEBLOWE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY – ROYAL 2021

  • LADY CUP 2021

  • OTK KiM o PUCHAR KLUBU TENISOWEGO ROYAL 13-15.03.2021

    I miejsce kat Kobiety – Alicja Formella
    II miejsce kat Kobiety – Justyna Jodłowska
    I miejsce kat Mężczyzni – Piotr Pawlak
    II miejsce kat Mężczyzni – MATT Terczyński
  • ZWYCIĘZCY HALOWYCH DEBLOWYCH MISTRZOSTW ZIELONEJ GÓRY o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

    I miejsce Rafał Głód i Przemek Wadara

    II miejsce Klaudia Wróbel i Irek Pawlak

  • Untitled Post

  • OTK KiM o Puchar Prezesa BHPEX

    Cała fotorelacja z turnieju w zakładce Galeria

    WYNIKI TURNIEJU :

    KOBIETY
    Grupa A: Lipiec – Rogozińska-Dzik 5:7, 6:3, 10:5; Formella – Wróbel 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Wróbel 6:0, 6:1; Lipiec – Formella 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik – Formella 6:2, 6:1; Lipiec – Wróbel 6:1, 6:0; kolejność: 1. Lipiec 3 wygrane, 2. Rogozińska-Dzik 2, 3. Formella 1, 4. Wróbel 0.
    Grupa B: Świerczyńska – Frankowska 6:4, 6:2; Turczuk – Jankowska 6:4, 7:6 (4); Świerczyńska – Turczuk 6:0, 6:1; Frankowska – Jankowska 6:2, 7:5; Świerczyńska – Jankowska 6:0, 6:0; Frankowska – Turczuk 6:2, 6:2; kolejność: 1. Świerczyńska 3 wygrane, 2. Frankowska 2, 3. Turczuk 1, 4. Jankowska 0.
    Grupa C: Ewald – Rutkowska 6:3, 6:4; Koralnik – Zaremba 6:2, 6:1; Rutkowska – Koralnik 6:4, 6:2; Ewald – Zaremba 7:5, 6:0; Rutkowska – Zaremba 6:2, 6:0; Ewald – Koralnik 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Ewald 3 wygrane, 2. Rutkowska 2, 3. Koralnik 1, 4. Zaremba 0.
    Grupa D: Jodłowska – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Jodłowska – Kasprzak 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; Jaśkiewicz – Jodłowska 6:2, 6:0; Kasprzak – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:1; kolejność: 1. Jaśkiewicz 3 wygrane, 2. Jodłowska 2, 3. Kasprzak 1, 4. Kołowrotkiewicz 0.
    Ćwierćfinały: Rutkowska – Lipiec 6:3, 6:3; Jaśkiewicz – Frankowska 6:2, 4:6, 10:7; Ewald – Jodłowska 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik 6:2, 6:1.
    Półfinały: Rutkowska – Jaśkiewicz 6:4, 7:6 (4); Ewald – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:2.
    Finał: Ewald – Rutkowska 3:0 i krecz Wiktorii.

    MĘŻCZYŹNI
    Grupa A: Nazaruk – Kuś 6:1, 6:1; Bronka – Kułakowski 7:6 (0), 6:2; Nazaruk – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Kuś 6:1, 6:3; Kuś – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Nazaruk 7:6 (7), 6:2; kolejność: 1. Bronka 3 wygrane, 2. Nazaruk 2, 3. Kuś 1, 4. Kułakowski 0.
    Grupa B: Bojarski – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Szczap 6:3, 6:1; Bojarski – Szczap 6:0, 6:4; Politowicz – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Bojarski 6:7 (5), 6:4, 10:7; Szczap – Machocki 6:0, 6:2; kolejność: 1. Politowicz 3 wygrane, 2. Bojarski 2, 3. Szczap 1, 4. Machocki 0.
    Grupa C: Orlikowski – Sikharulidze 6:3, 6:4; Terczyński – Pawlak 6:2, 6:3; Orlikowski – Pawlak 6:1, 6:3; Sikharulidze – Terczyński 4:6, 6:4, 10:5; Pawlak – Sikharulidze 7:6 (5), 6:4; Orlikowski – Terczyński 6:2, 6:4; kolejność: 1. Orlikowski 3 wygrane, 2. Terczyński 1, 3. Pawlak 1, 4. Sikharulidze 1.
    Grupa D: Szajrych – Bojko 6:1, 6:3; Szmyr – Kielan 7:6 (5), 6:2; Szajrych – Szmyr 6:1, 7:5; Kielan – Bojko 6:2, 6:3; Szajrych – Kielan 7:5, 6:3; Szmyr – Bojko 6:3, 6:1; kolejność: 1. Szajrych 3 wygrane, 2. Szmyr 2, 3. Kielan 1, 4. Bojko 0.
    Ćwierćfinały: Terczyński – Bronka 6:3, 5:7, 13:11; Szajrych – Nazaruk walkower; Orlikowski – Bojarski 6:1, 6:4; Politowicz – Szmyr 7:5, 6:1.
    Półfinały: Szajrych – Terczyński 6:0, 6:4; Orlikowski – Politowicz 6:2, 6:2.
    Finał: Szajrych – Orlikowski 6:3, 6:4.

    https://www.pzt.pl/3_154_11138/ogolnopolski-turniej-w-zielonej-gorze.aspx

  • Halowe Deblowe Mistrzostwa Zielonej Góry – turniej II

    Mistrzami drugiego turnieju zostali Pawlak Ireneusz i Banaszek Grzegorz

    W finale pokonali Wielgosz Marcin i Wdara Przemysław

    Fotorelacja z turnieju w galerii

  • Untitled Post

  • HALOWE DEBLOWE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY 2020/21 tur nr 1 o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

    15.12.21 zakńczył się turniej nr 1 . Na starcie stanęło 24 zawodników . Najlepszymi okazali się Artur Ostapiuk i Grzegorz Banaszek . Drugie miejsce zajeli Wojciech Nieśpiał i Adrian Najbor . Fotorelacja w galerii

  • DEBLOWE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY 2020 – I turniej

    Pierwszy turniej z serii Deblowe Mistrzostwa Zielonej Góry 2020 za nami . Zawody wygrali : Przemysław Wodara z Arturem Ostapiukiem , którzy w finale pokonali Klaudię Wróbel i Jerzego Sterniczuka 6/4 7/6. Następny turniej 25.07.2020