ROYAL LIGA 2022 – RUNDA III

I LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Pietsch
Bartek
X0/6 1/62/6 6/4 6/44/6 2/66/7 5/762-7
2 Zapolski
Krzysztof
X2/6 4/610-2
3 Miller
Remigiusz
6/0 6/16/2 6/4X3/6 6/3 6/74/6 3/68,55-4
4 Waliłko
Michał
6/2 4/6 4/66/3 3/6 7/6X7/6 3/6 6/47,55-4
5 Ostapiuk
Artur
6/4 6/26/4 6/36/7 6/3 4/6X7,55-2
6 Banaszek
Grzegorz
7/6 7/5X32-0

II LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYPKT
1 Pawlak
Irenusz
X
2 Jagiełowicz
Robert
X6/3 1/6 4/67/5 2/6 6/44,53-3
3 Pietsch
Łukasz
X4/6 5/710-2
4 Dziura
Grzegorz
3/6 6/1 6/4X32-1
5 Głód
Rafał
X
6 Baszczak
Błażej
5/7 6/2 4/66/4 7/5X4,53-2

III LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
1234
5
6PKTSETYMIEJSCE
1 Wielgosz
Marcin
X
2 Nowak
Jacek
X6/0 6/45/7 2/642-2
3 Żeberski
Kamil
X6/4 3/6 1/66/4 4/6 6/22/6 6/3 6/47,55-4
4 Chmielewski
Maciek
4/6 6/3 6/1X32-1
5 Sowa TIGER
Grzegorz
0/6 4/64/6 6/4 2/6X6/2 7/65,53-4
6 Humińska-Cyrul
Sylwia
7/5 6/26/2 3/6 4/62/6 6/7X5,53-4

IV LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Kuźmik
Radosłew
X7/6 6/432-0
2 Borkowski
Leszek
X0/6 3/65/7 4/620-4
3 Wróbel
Mateusz
6/0 6/3X6/1 6/27/5 6/496-0
4 Romejko
Krzysztof
1/6 2/6X3/6 2/620-4
5 Wodara
Przemek
7/5 6/45/7 4/6X7/5 6/274-2
6 Barnowski
Łukasz
6/7 4/66/3 6/25/7 2/6X52-4

V LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Wróbel
Paweł
X4/6 4/63/6 4/620-4
2 Sawicki
Piotr
X1/6 2/61/6 4/620-4
3 Czuczko
Karol
6/4 6/46/1 6/2X64-0
4 Pietsch
Karol
X
5 Kukulewski
Arnold
X6/2 0/6 6/432-1
6 Tchorzewski
Paweł
6/3 6/46/1 6/42/6 6/0 2/6X7,55-2

VI LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Sterniczuk
Jakub
X
2 Sychowski
Przemek
X2/6 6/4 2/61,51-2
3 Pilarski
Szymon
X
4 Warzywoda
Bartosz
X
5 Kowalczyk
Łukasz
X4/6 5/710-2
6 Krukowski
Marek
6/2 4/6 6/26/4 7/5X64-1

VII LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Lenckosz
Bogdan
X
2 Żejmo
Przemek
X
3 Lipiński
Tomasz
X2/6 6/4 6/332-1
4 Piotrowski
Arnold
X7/5 3/6 2/62/6 2/62,51-4
5 Tkacz
Przemysła
5/7 6/3 6/2X32-1
6 Leśniak
Krzysztof
6/2 4/6 3/66/2 6/2X4,53-2

VIII LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Walczak
Robert
X4/6 4/610-2
2 Seifer
Daniel
X
3 Kondratowicz
Andrzej
6/4 6/4X7/6 6/46/4 4/6 6/496-1
4 Maciejczuk
Daniel
X
5 RAJKIEWICZ
Tomasz
6/7 4/6X10-2
6 Wytrykowski
Patryk
4/6 6/4 4/6X1,51-3

IX LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Wolinowski
Darek
2 Wielgosz
Maciej
3Niemietiuk
Marcin
4 Wziętek
Bogdan
5 Hejduk
Sylwia
6 Wiencek
Przemysław

X LIGA – III runda 19,07 – 3,09

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456789PKTSETYMIEJSCE
1Śmigiel
Szymon
2 Paczała
Rafał
3 Goliński
Adam
4 Hański
Marcin
5 Tomaszewski
Adam
6 Nowak
Marek
7 Lisowski
Łukasz
8
9