ROYAL LIGA 2022 – RUNDA II

I LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYM-CE
1 Zapolski
Krzysztof
X3/6 4/66/4 7/542-2
2 Pawlak
Irenusz
X5/7 6/4 3/67,5 3/6 1/64/6 6/4 6/264-5
3 Waliłko
Michał
7/5 4/6 6/3X2/6 4/66/2 7/66/1 7/5106-3
4 Miller
Remigiusz
5/7 6/3 6/16/2 6/4X64-1
5 Pietsch
Bartek
6/3 6/42/6 6/7X6/1 6/372-2
6 Jagiełowicz
Robert
4/6 5/76/4 4/6 2/61/6 5/71/6 3/6X4,51-8

II LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPIMĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYM-CE
1 Banaszek
Grzegorz
X6/1 6/23/6 1/66/3 6/374-2
2 Pietsch
Łukasz
X4/6 6/3 6/26/4 5/7 7/664-2
3 Dziura
Grzegorz
X1/6 3/610-2
4 Wielgosz
Marcin
1/6 2/66/4 3/6 2/6X1/6 6/3 2/66/4 6/274-6
5 Ostapiuk
Artur
6/3 6/16/1 6/36/1 3/6 6/2X96-1
6 Nowak
Jacek
3/6 3/64/6 7/5 6/74/6 2/6X5,53-4

III LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPIMIĘ
NAZWISKO
123456PKTSETYM-CE
1 Wróbel
Klaudia
X
2 Chmielewski
Maciek
X
3 Baszczak
Błażej
X6/4 6/232-0
4 Żeberski
Kamil
X
5 Kuźmik
Radosłew
4/6 2/6X10-2
6 Głód
Rafał
X

IV LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Wróbel
Mateusz
X7/5 3/6 3/60/6 3/62/6 6/3 6/14,53-3
2 Sowa TIGER
Grzegorz
5/7 6/3 6/3X6/4 6/46/0 6/7 4/67,55-3
3 Humińska-Cyrul
Sylwia
4/6 4/6X7/5 5/7 6/77/5 3/6 6/4 6/3 6/08,55-3
4 Romejko
Krzysztof
0/6 7/6 6/45/7 7/5 7/6X7/5 4/6 4/67,55-4
5 Borkowski
Leszek
5/7 6/3 4/65/7 6/4 6/4X7/5 6/17,55-3
6 Wróbel
Paweł
6/2 3/6 1/6 0/6 3/6 5/7 1/6X3,51-6

V LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Sawicki
Piotr
X
2 Czuczko
Karol
X2/6 6/4 3/66/4 7/54,53-2
3 Pietsch
Karol
X
4 Wodara
Przemek
6/2 4/6 6/3X5/7 2/642-3
5 Barnowski
Łukasz
4/6 5/77/5 6/2X4,52-2
6 Sterniczuk
Jakub
X

VI LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Pilarski
Szymon
X7/5 6/22/6 7/6 7/564-1
2 Sychowski
Przemek
5/7 2/6X10-2
3 Lenckosz
Bogdan
X5/7 6/3 7/63 2-1
4 Warzywoda
Bartosz
7/5 3/6 6/7X6/3 3/6 6/44,53-3
5 Tchorzewski
Paweł
6/2 6/7 5/7X1,51-2
6Kukulewski
Arnold
3/6 6/3 4/6X1,51-2

VII LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Żejmo
Przemek
X4/6 2/610-2
2 Lipiński
Tomasz
X6/1 4/6 6/06/4 0/6 3/64,53-3
3 Piotrowski
Arnold
6/4 6/21/6 6/4 0/6X2/6 1/65,53-4
4 Kowalczyk
Łukasz
X6/4 2/6 2/61,51-2
5 Walczak
Robert
X
6 Krukowski
Marek
4/6 6/0 6/36/2 6/14/6 6/2 6/2X96-2

VIII LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1Maciejczuk
Daniel
X2/6 1/60/6 5/74/6 3/630-6
2 Tkacz
Przemysła
6/2 6/1X3/6 6/3 6/46/3 6/41/6 5/7106-3
3 Kondratowicz
Andrzej
6/0 7/56/3 3/6 4/6X6/4 5/7 4/64/6 2/674-6
4 Leśniak
Krzysztof
3/6 4/64/6 7/5 6/4X42-3
5 Paczała
Rafał
X
6 Seifer
Daniel
6/4 6/36/1 7/56/4 6/2X96-0

IX LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456PKTSETYMIEJSCE
1 Goliński
Adam
2Hański
Marcin
3 Wiencek
Przemysław
4 Hejduk
Sylwia
5 Tomaszewski
Adam
6 Kamiński
Wojtek

X LIGA – II runda 6.06 – 17.07

LPNAZWISKO
IMIĘ
123456789PKTSETYMIEJSCE
1 Wolinowski
Darek
6/2 6/26/4 5/7 10/664-1
2 Śmigiel
Szymon
2/6 2/61/6 2/620-4
3 Wielgosz
Maciej
4 Lisowski
Łukasz
5RAJKIEWICZ
Tomasz
4/6 7/5 6/106/1 6/23/6 6/1 4/664-4
6Wziętek
Bogdan
7Nowak
Marek
8Wytrykowski
Patryk
6/3 1/6 6/432-1
9